artful

Mam na imię Artur i  zajmuję się prowadzeniem wesel oraz karaoke :
 

Posiadam dobrej marki własny sprzęt nagłośnieniowy a śpiewam do podkładów muzycznych co sprawia że jestem trochę tańszą alternatywą niż tak zwane "zespoły" i muzycy udający że grają trzymając dłonie na klawiaturze swojego instrumentu klawiszowego który w tym momencie służy jako mp3. Prowadzę imprezę przy pomocy komputera plików muzycznych i programów do ich odtwarzania. Mam doświadczenie i dobrą opinię zachęcam wypróbuj mnie sprawdź gwarantuję że nie będziesz żałowł(a).

Każda impreza kończy sie wspólnym śpiewaniem. Jeśli chcesz aby Twoje imprezy były takie od samego początku...?

1412496521djmandaryn

Jako DJ gram już od 15 lat. Te wszystkie lata pozwoliły na nabycie profesjonalnego doświadczenia, aby móc w pełni spełnić oczekiwania gości na każdej imprezie. Ostatnie kilka lat to ok. 80 imprez w roku. Granie stało się moją pasją i zawsze staram się zaskakiwać jak najlepszą muzyką, aby każda impreza była udana.
Posiadam bardzo bogaty repertuar , który gwarantuje, iż każdy znajdzie coś dla siebie.
Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby dostosować się do warunków akustycznych każdej sali oraz za pomocą dobrego oświetlenia spowodować specyficzny wizualny klimat każdego pomieszczenia.

artful2

Wokalista + DJ to w 100% sprawdzony duet na Twoją imprezę !!!

 

kontakt

 

Artur Grabara
 

mail: arturaful@wp.pl
tel. 513-570-585